Okulary typu clip on to doskonałe rozwiązanie na lato dla ludzi, którzy mają wadę wzroku. To specjalny mechanizm, który sprawia, że okulary mają jednocześnie dwie funkcje – korekcyjną oraz przeciwsłoneczną. To pomaga wielu użytkownikom poradzić sobie z ważnych problemem, z którym zmagali się co roku w sezonie wakacyjnym. Oczy wystawione na słońce w soczewkach korekcyjnych były nieustannie narażone na niebezpieczeństwo. Nie dało się zrezygnować z korekcji wzroku i wyjść z domu z ograniczonym polem widzenia. Wydawało się, że nie ma wyjścia z tej trudnej sytuacji. Jednak pojawił się złoty środek, czyli okulary clip on. Ciekawym przykładem takich okularów są okulary Solano Clip On. Okulary z nakładką clip on to zdecydowanie okulary nowej generacji.

2 w 1 się opłaca

Okulary typu clip on stanowią tak naprawdę dwa produkty w jednym. kupując je, można zatem wygenerować oszczędności. Zamiast kupować dwóch par okularów, wystarczy jedna do wszystkiego, która zajmie zdecydowanie mniej miejsca w torebce lub kieszeni. Można ją zawsze mieć przy sobie. Poza tym, nie potrzeba dodatkowego etui, a w sytuacji wyjazdu na urlop nie trzeba ze sobą brać zbyć dużej ilości akcesoriów. To świetna opcja dla tych, którzy nie lubią otaczać się zbyt dużą ilością gadżetów.

Okulary dostosowane do potrzeb użytkowników

Uniwersalne okulary z nakładkami można zakładać na rozmaite okazje. Przydają się zarówno do czytania książek, jak i podczas wizyty na plaży, gdy świeci ostre słońce. Okulary Solano Clip On są także bardzo stylowe, więc pięknie komponują się z różnymi kreacjami. Pasują do wyjściowych ubrań oraz garderoby noszonej na co dzień. Firma Solano od lat poszukuje niekonwencjonalnych rozwiązań, które spodobają się najbardziej wymagającym użytkownikom. To uznany projektant okularów, które dumnie nosi się na twarzy. Markowe okulary są obecnie wyrazem prestiżu i luksusu, na który może sobie pozwolić niemalże każdy. Dlatego też warto skorzystać z takiej oferty.

Twarzowe okulary dla każdego

Okulary marki Solano są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od płci, wieku, czy typu urody. Wśród bogatej oferty oprawek każdy znajdzie coś dla siebie. Dopasowanie odpowiedniego wzoru nie powinno być zatem dużym wyzwaniem. Okulary clip on są dedykowane osobom praktycznym, twardo stąpającym po ziemi, które wybierają praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. To także wyraz dobrego gustu i wysublimowanego smaku, więc można zadać szyku na spotkaniu towarzyskim, romantycznej kolacji we dwoje, czy podczas zebrania w pracy.