W obecnych trendach modowych, istotną rolę odgrywają stylowe dodatki. Do takich designerskich akcesoriów można zaliczyć okulary przeciwsłoneczne Solano – Eyewear24, które wyróżniają się nie tylko oryginalnym designem, ale i również wysoką jakością wykonania, trwałością materiałów i odpornością na różnego rodzaju czynniki. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja ECO, która projektowana jest w oparciu o materiały pochodzenia organicznego o nazwie Rilsan. Istotny jest również fakt, że kartonik, w który pakowane są okulary, również pochodzi z recyklingu.

Stylowe i modne okulary, pochodzące z kolekcji ECO

W obecnych trendach modowych, istotną rolę odgrywają stylowe dodatki

W kolekcji ECO, znany i ceniony producent zaprojektował etui, które jest wykonane z metalu oraz filcu. Wyróżnia się ono nieprzeciętnym designem oraz walorami użytkowymi. Ważny jest fakt, że producent wspiera ekologię oraz środowisko, a jakość produktów jest wciąż tak samo dobra. W kolekcji ECO, mikrofibra, która użyta jest do produkcji ściereczek również pochodzi ze źródeł recyklingowych. Mianowicie, aż w 70% pochodzi ona z recyklingu butelek PET. Z całą pewnością doceni ten fakt każdy, kto ceni ekologię, przyrodę oraz rozwiązania wspierające ziemię. Okulary przeciwsłoneczne Solano charakteryzują się nieprzeciętną jakością, walorami użytkowymi oraz perfekcyjnym wykonaniem. Utożsamiane są one z eleganckim, klasycznym wizerunkiem. Nadają się idealnie do noszenia w słoneczny, ciepły dzień. Można je mieć zawsze pod ręką w torebce, samochodzie oraz plecaku. Podręczne etui zabezpieczy je przed ewentualnym zarysowaniem oraz uszkodzeniem.

Najpopularniejsze modele okularów XXI wieku

Wśród popularnych okularów znanego producenta Solano można wymienić między innymi modele, które inspirowane są kształtem kociego oka

Wśród popularnych okularów znanego producenta Solano można wymienić między innymi modele, które inspirowane są kształtem kociego oka. Bardzo dużą popularnością cieszą się także okulary tak zwane pilotki. Modne są także oprawki całkowicie okrągłe, które z całą pewnością nadadzą każdemu designu i unikalnego looku. Wśród modnych kolorów okularów można wyróżnić bordowe, czarne, brązowe, beżowe jak i również czekoladowe odcienie. Doskonale współgrają one z obecną modą XXI wieku. Z całą pewnością można stwierdzić, że modne i przede wszystkim funkcjonalne okulary spełniają wymagania aktywnych kobiet oraz mężczyzn. Dodatkowo, ładnie dobrane do kształtu twarzy, podkreślą formalny wygląd stylizacji biurowej i wpiszą się doskonale w kanony dress code. Znany i ceniony producent Solano posiada w ofercie także modele, które łączą w sobie kilka zastosowań. Mają one ochronę przeciwsłoneczną oraz działają one korygująco na wadę wzroku.