Klapki z futerkiem – modne i uniwersalne obuwie

Pojawiły się niedawno, a już są tak popularne, że trudno sobie wyobrazić, że ich kiedyś nie było. Połączenie klapek z futerkiem okazało się strzałem w dziesiątkę. Takie buty mają wiele uroku. Choć są oryginalne, można je traktować jako uniwersalne obuwie.

Klapki damskie przypominające kapcie

Klapki i futerko to połączenie, które kojarzy się z obuwiem noszonym po domu, czyli z kapciami. Czy raczej kojarzyło się, bo teraz trzeba o takim ograniczonym skojarzeniu mówić w czasie przeszłym. Klapki z futerkiem to obuwie, w jakim można wyjść na zewnątrz. I nawet chętnie się w takim wychodzi, bo jest fajne i modne. Futerko jest na szerokim wierzchnim pasku, więc klapki takie są tak samo przewiewne, jak i inne. Futerko nadaje im charakteru. Może być ono niewielkie albo dłuższe. Ten drugi model to wybór dla odważnych, bo robi duże wrażenie. Klapki z niewielkim futerkiem może mieć każda kobieta. Jedne i drugie są bardzo kobiece. Warto takie wygodne i piękne klapki mieć dla wyeksponowania swojej kobiecości. I jeszcze, by:

  • dodać stylizacji charakteru;
  • zapewnić sobie świetny humor;
  • wyglądać modnie;
  • podkreślić swoją wyjątkowość.

Do czego nosić klapki z futerkiem?

Klapki ozdobione futerkiem pasują do jeansowych i materiałowych spodni. Z sukienką czy spódnicą też można je połączyć. Buty tak oryginalne, jak klapki z futerkiem, kojarzą się głównie ze stylem casual. Są one dodatkiem, który zapewnia stylizacji wyrazistość. Styl ten to określenie pojemne. Oznacza i codzienny atrakcyjny ubiór, i sportowe eleganckie stylizacje. Nosząc się elegancko, też można takie oryginalne klapki włożyć. Trzeba tylko wyczuć, czy okazja na to pozwala. Jeśli wybierze się klapki z futrem do ubioru romantycznego, to dodaje się całości wdzięku. Tak swobodne obuwie dobrze prezentuje się i przy stylu sportowym. Wspomniane tu style to te, które najczęściej wybierane są przez kobiety latem. To oznacza, że te oryginalne klapki są uniwersalnym dodatkiem. Jeśli mają być noszone do różnych ubrań, to najlepiej kupić czarne, szare, kremowe albo niebieskie. Za uniwersalny kolor w kobiecej modzie można też uznać pudrowy róż.

Obuwie przewiewne i futerko, kobiecość i wygoda… urok klapek z futerkiem to wynik kontrastów. Kiedy wybiera się takie buty, to dobrze jest je połączyć z innym jeszcze wyrazistym i kobiecym dodatkiem. To może być urocza niewielka torebka albo okazała bransoleta. Warto, by coś kobiecego jeszcze było w stylizacji. Może to być też taki fason jednego z ubrań np. bluzki. Klapki z futerkiem potrafią zachwycić. Podobne modele to te z kwiatami, dużą kokardą i ozdobione kamykami. Też są kobiecym i wyrazistym dodatkiem.